Saltar al contenido

grups d’entrenament i horaris

Horaris i grups temporada 2023-2024

Aquesta temporada comptarem amb una nova pista d’atletisme que estem segurs serà un al·licient per millorar i fer créixer el nostre esport a la ciutat.

Amb tot això us informem que l’inici de la temporada 2023-2024 serà el dimarts 12 de setembre.

NOVES UBICACIONS DELS ENTRENAMENTS

A causa d’un retard a les obres de remodelació del camp de Rugby central de la pista de la Guinardera (on es preveu l’entrega a principis d’octubre) hem hagut de reubicar els entrenaments per iniciar la temporada el dimarts 12 de setembre.

UBICACIÓ GRUPS D’ESCOLA, ADULTS I ATLETISME ADAPTAT

SUB8 – SUB10 – SUB12 – SUB14 – ATLETISME ADAPTAT
ESCOLA PUREZA DE MARIA (INSTAL·LACIÓ AMB PISTA D’ATLETISME)
Carrer de Mercé Vilaret, 21, 08174 Sant Cugat del Vallès, Barcelona

UBICACIÓ GRUPS DE TECNIFICACIÓ I ATLETISME RECREATIU

FONS – T5 – VELOCITAT I TANQUES – SALTS -LLANÇAMENTS – MARXA – ATLETISME RECREATIU
CENTRE D’ALT RENDIMENT DE SANT CUGAT
Av. Alcalde Barnils, 3, 5, 08174 Sant Cugat del Vallès, Barcelona

grups ESCOLA I INTRODUCCIÓ

GRUPS ESCOLA I INTRODUCCIÓNascutsHorarisPreu
JUGANT A L’ATLETISME INICIACIÓ SUB-8
Entrenadors: Biel Cortizo i Irma González
2017-2018Dilluns i dimecres de 17:45 a 19:15h 45 €/mes de setembre a juny
JUGANT A L’ATLETISME SUB-10
Entrenadores i entrenadors: Biel Cortizo i Irma González
2015-2016Dilluns i dimecres o dimarts i dijous de 17:45 a 19:15h45 €/mes de setembre a juny
ALEVINS SUB-12
Entrenadores i entrenadors: Edouard Ruiz i Elisa Melilli
Llançaments: Irma González
Iniciació perxa: Igor Bychkov 
2013-2014Dilluns, dimecres i divendres de 17:45 a 19:15h 49 €/mes de setembre a juny
INFANTILS SUB-14
Entrenadores i entrenadors: Cora Salas, Wilmor López, Bernat Pubill
Iniciació perxa: Igor Bychkov 
2011-2012Dilluns, dimarts i dijous de 17:45 a 19:15h.54 €/mes de setembre a juny
ATLETISME RECREATIU
Atletes a partir de la categoría SUB-16, que no especialitzen i que no competeixen.
Entrenadors: Wilmor López
2010 i anteriorsDilluns, Dimecres i Divendres de 19:30 a 21:00h54 €/mes de setembre a juny
TECNIFICACIÓ 5
Grup d’introducció a l’especialització en velocitat, tanques i salts amb objectiu competitiu
Entrenadora: Gustavo Adolfo Becker i Cora Salas
2010 i anteriorsDilluns, Dimarts, Dimecres i Dijous de 17:45 a 19:30h59 €/mes de setembre a juny

GRUPS ESPECIALITZACIÓ

GRUPS ESPECIALITZACIÓNascutsHorarisPreu
MIG FONS I FONS
Entrenador: Juan Carlos Ginés
2010 i anteriorsDilluns, dimarts, dimecres, dijous i divendres de 19:30 a 21:00h 59 €/mes de setembre a juny
VELOCITAT I TANQUES
Entrenador: Guillermo López
Suport: Cora Salas
2009 i anteriorsDilluns, dimarts, dijous i divendres de 19:00h a 21:15h59 €/mes de setembre a juny
LLARGADA, TRIPLE , ALÇADA, PERXA
Entrenadors:
Llargada i triple: Antonio Corgos
Alçada: Gustavo Adolfo Becker
Perxa: Igor Bychkov

2008 i anteriorsDilluns, dimarts, dijous i divendres de 19:00h a 21:00h59 €/mes de setembre a juny
MARTELL, DISC, JAVELINA, PES
Entrenadora: Nuria Ferrer
2010 i anteriorsDilluns, dimarts, dimecres i dijous de 19:00h a 21:00h59 €/mes de setembre a juny

GRUPS per A adults

GRUPS D’ADULTSNascutsHorarisPreu
ESPORT I SALUT
Entrenadora: Elisa Melilli
SéniorDimarts i dijous de 17:45h a 18:45h 
*Inici dels entrenaments a l’octubre
30 €/mes de octubre a juny
NO SOCI/A 40€/mes de octubre a juny
FONS PER ADULTS
Entrenador: Juan Carlos Ginés
SéniorDimecres de 19.15 h a 21 h a la pista i resta de dies a planificar amb l’entrenador 30 €/mes de setembre a juny

GRUP D’ATLETISME ADAPTAT

GRUP ADAPTATNascutsHorarisPreu
ATLETISME ADAPTAT
Entrenador: Juan Carlos Ginés
Suport: Abril Oñate
Totes les edatsDilluns i dimecres de 17:30 a 18:30h 36 €/mes de setembre a juny
30 €/mes socis

Vols conèixer millor el nostre equip tècnic?