Horaris, grups i tarifes temporada 2018-2019

EQUIP TÈCNIC TEMPORADA 2018/2019
ESCOLA. SUB-8 PREBENJAMINS
Atletes nascuts els anys 2012-2013 (categoria Pre-Benjamí)

Dies d’entrenament: dilluns i dimecres de 18 h a 19.30 h 
del 12 setembre a juny (calendari escolar) 

Tarifa: 45 euros/mes de setembre a juny 

Entrenadora: Nora Taher 

ESCOLA. SUB-10 BENJAMINS
Atletes nascuts els anys 2010-2011 (categoria Benjamí)

2 grups de benjamins per horaris: 
Grup 1: entrenament – dilluns i dimecres de 18 h a 19.30 h 
Grup 2: entrenament – dimarts i dijous de 18 h a 19.30 h 
del 12 setembre a juny (calendari escolar) 

Tarifa: 45 euros/mes de setembre a juny 

Entrenadors: Mireia Ràfols i Gabriel Ballester 

ESCOLA. SUB-12 ALEVINS
Atletes nascuts en els anys 2008-2009 (categoria Aleví)

Dies d’entrenament: dilluns, dimarts i dijous de 18h a 19.30h,
del 13 setembre a juny (calendari escolar).

Tarifa: 45 euros/mes de setembre a juny

Entrenadora: Êlla Bestué
Entrenador: Biel Cortizo
Entrenador Iniciació Perxa: Theo Ruiz
Entrenador Iniciació Marxa: Gabriel Ballester

SUB-14 INFANTILS
Atletes nascuts en els anys 2006-2007(categoria Infantil)

Dies d’entrenament: dimarts, dijous i divendres de 18 h a 19.30 h. 
del 13 setembre a juny (calendari escolar) 

Tarifa: 49 euros/mes de setembre a juny 

Entrenadores i entrenadors: Cora Salas i Robert Díez. 
Llançaments: Núria Ferrer 
Iniciació perxa: Theo Ruiz 
Iniciació Marxa: Gabriel Ballester 
Planificació: Antonio Corgos 

ATLETISME RECREATIU (AR)
Atletes a partir de la categoría Sub-16 Cadet (2005 i anteriors), que no especialitzen i que poden triar competir o no competir.

Dies d’entrenament: dimarts, dijous i divendres de 19.30h a 21.00h 
del 13 de setembre a juny. 

Tarifa: 49 euros/mes de setembre a juny. 

Entrenadora: Andrea Diez.

GRUP T5

Atletes a partir de la categoría Sub-16 Cadet  (2005 i anteriors), que no especialitzen i competeixen.

Dies d’entrenament: dilluns, dimarts, dimecres i dijous, de 18.00h a 19.30h del 12 de setembre a juny.

Tarifa: 55 euros/mes de setembre a juny.

Entrenador i entrenadora: Antonio Corgos i Cora Salas.

ESPECIALITZACIÓ
Atletes nascuts a partir de 2005 (categories Sub-16 Cadet, Sub-18 Juvenil, Sub-20 Junior, Sub-23 Promesa i Absolut)

Dies d’entrenament: dilluns, dimarts, dijous i divendres o dilluns, dimecres,dijous i divendres (segons grups i especialitat poden variar els dies d’entrenament). 
L’horari varia segons característiques dels grups i nivell d’especialització. Hi ha grups de 18 a 19:30, de 19:00 a a 21:00 o de 19:30 a 21:00 
del 13 de setembre a juny/juliol 

Tarifa: 55 euros/mes de setembre a juny 

Entrenadors i entrenadores: 
Antonio Corgos (llargada i triple) 
Juan Carlos Ginés (mig fons i fons) 
Núria Ferrer (llançaments) 
Ricardo Diéguez (velocitat) 
Valentí Massana (marxa) 
Alberto Ruiz (perxa) 
Marc Sánchez (alçada) 
Guillermo López (tanques) 
Suport: Cora Salas 

Cadets de 1r any.

Dies d’entrenament: dilluns, dimarts, dijous i divendres de 18.00h a 19.30h.

GRUP DE FONS
Atletes Absolut

Dies d’entrenament: dimecres de 19.15 h a 21 h a la pista i resta de dies a planificar amb l’entrenador 

Tarifa: 27 euros/mes, de setembre a juliol 
Inici: A partir del 5 de setembre. Contactar amb l’entrenador. 

Entrenador: Juan Carlos Ginés

GRUP DE RUNNING & FITNESS
Atletes Absolut

Dies d’entrenament 
2 opcions: dimarts i dijous de 18 h a 19.30 h o dimarts i dijous de 19.30 h a 21 h 
Del 13 setembre a juny (calendari escolar) 

Tarifa: 27 euros/mes, de setembre a juny 

Entrenadors: Ruben Pros i Gabriel Ballester

ATLETISME ADAPTAT
Totes les edats

Dies d’entrenament: dilluns i dimecres de 18 h a 19 h, del 17 de setembre a juny (calendari escolar) 

Tarifa: 36 euros/mes de setembre a juny. Socis 30 euros/mes 

Entrenadors: Juan Carlos Ginés i Mireia Ràfols