Calendaris de competició 2018-2019.

Calendari Sub 12 (Aleví) Cros i Triangular Atlètic del Vallès 2018/19
Data Lloc Competició  Assistència Resultats
11 Nov Sant Cugat Cros Escolar de Sant Cugat Tot el grup Link
18 Nov Sant Cugat (Guinardera) 1ª Jornada Triangular Atlètic del Vallès Tot el grup Suspès
25 Nov Girona Cros de Girona Tot el grup Link
01 Dic Rubí 2ª Jornada Triangular Atlètic del Vallès Tot el grup Link
02 Dic Granollers Cros de Granollers Tot el grup Link
16 Dic Sant Cugat (Guinardera) 3ª Jornada Triangular Atlètic del Vallès Tot el grup Link
19 Gen Sabadell Trofeu Sabadell de Promoció (Pista Coberta) Tot el grup Link
26 Gen Sabadell Trofeu Sabadell de Promoció (Pista Coberta) Tot el grup Link
27 Gen Sabadell Cros de Sant Sebastià Tot el grup Link
03 Feb Vic Campionat de Catalunya de Cros (Clubs e Individual) Atletes seleccionats Link
10 Feb Sabadell Trofeu Sabadell de Promoció (Pista Coberta) Tot el grup Link
Calendari Sub 14 (Infantil) Cros i Triangular Atlètic del Vallès 2018/19
Data Lloc Competició  Assistència Resultats
11 Nov Sant Cugat Cros Escolar de Sant Cugat Tot el grup Link
18 Nov Sant Cugat (Guinardera) 1ª Jornada Triangular Atlètic del Vallès Tot el grup Suspès
25 Nov Girona Cros de Girona Tot el grup Link
01 Dic Rubí 2ª Jornada Triangular Atlètic del Vallès Tot el grup Link
02 Dic Granollers Cros de Granollers Tot el grup Link
16 Dic Sant Cugat (Guinardera) 3ª Jornada Triangular Atlètic del Vallès Tot el grup Link
19 Gen Sabadell Trofeu Sabadell de Promoció (Pista Coberta) Tot el grup Link
26 Gen Sabadell Trofeu Sabadell de Promoció (Pista Coberta) Tot el grup Link
27 Gen Sabadell Cros de Sant Sebastià Tot el grup Link
03 Feb Vic Campionat de Catalunya Cros (Clubs, Individual) Atletes Seleccionats Link
09 Feb Sabadell Eliminatòries Campionat de Catalunya de Relleus (Pista Coberta) Atletes Seleccionats Link
10 Feb Sabadell Trofeu Sabadell de Promoció (Pista Coberta) Tot el grup Link
16 Feb Sabadell Campionat de Catalunya de Clubs Sub 14 (Pista Coberta) Atletes Seleccionats Link
23 Feb Sabadell Prèvia Campionat de Catalunya Sub 14 (Pista Coberta) Atletes Classificats
02 Mar Sabadell Campionat de Catalunya de Proves Combinades Sub 14 (Pista Coberta) Atletes Classificats
09 Mar Sabadell Campionat de Catalunya Sub 14 Individual i Relleus (Pista Coberta) Atletes Classificats
Calendari Grup T5, Sub 16 2019
Data Lloc Competició  Assistència Resultats
15 Dic Sabadell 1ª Jornada Control Sub 16 Tot el grup Link
16 Dic Sabadell Trofeu Sabadell de Promoció Segons necessitat Link
22 Dic Sabadell 2ª Jornada Control Sub 16 Tot el grup Link
23 Dic Sabadell Trofeu Sabadell de Promoció Segons necessitat Link
12 Gen Sabadell 3ª Jornada Control Sub 16 Tot el grup Link
19 Gen Sabadell Trofeu Sabadell de Promoció Segons necessitat Link
20 Gen Sabadell Campionat de Catalunya de Clubs Sub 16 Atletes seleccionats Link
26 Gen Sabadell 4ª Jornada Control Sub 16 Tot el grup Link
26 Gen Sabadell Trofeu Sabadell de Promoció Segons necessitat Link
02 Feb Sabadell Trofeu Sabadell de Promoció Segons necessitat Link
09 Feb Sabadell Control Sub 16 – Sub 18 Tot el grup Link
10 Feb Sabadell Trofeu Sabadell de Promoció Segons necessitat Link
16 Feb Sabadell Trofeu Sabadell de Promoció Segons necessitat Link
23 Feb Sabadell Campionat Catalunya Proves Combinades Sub.16-18 Atletes amb mínima
10 Mar Sabadell Campionat Catalunya Sub.16 + relleus Atletes amb mínima
16 Mar Sabadell Campeonato de España Sub 16 Pista Coberta Atletes amb mínima
30 Mar a designar Campionat Catalunya de relleus Sub.16 (jornada prèvia) Atletes seleccionats
06 Abr a designar Campionat Catalunya de relleus Sub.16 (Final) Atletes seleccionats
13 Abr a designar Control Sub 16 (1ª Jornada) Tot el grup
27 Abr Gavà (Estadi Municipal La Bòbila) Trofeu Promoció del Baix Llobregat Segons necessitat
27 Abr Barcelona (Estadi Joan Serrahima) Control Sub 16 (2ª Jornada) Tot el grup
28 Abr Barcelona (Estadi Joan Serrahima) Control Sub 16 (3ª Jornada) Tot el grup
04 Mai a designar Control Sub 16 (4ª Jornada) Tot el grup
11 Mai a designar Control Sub 16 (5ª Jornada) Tot el grup
12 Mai a designar Control Sub 16 (6ª Jornada) Tot el grup
19 Mai a designar Campionat de Catalunya de Clubs Sub 16 Atletes seleccionats
05 Jun Barcelona (Estadi Joan Serrahima) Critèrium Josep Campmany (1ª Jornada) Segons necessitat
09 Jun a designar Campionat de Catalunya Sub 16 (Jornada prèvia) Atletes clasificats
12 Jun Barcelona (Estadi Joan Serrahima) Critèrium Josep Campmany (2ª Jornada) Segons necessitat
15 Jun Gavà (Estadi Municipal La Bòbila) Reunió de Velocitat de Gavà Segons necessitat
19 Jun Barcelona (Estadi Joan Serrahima) Critèrium Josep Campmany (3ª Jornada) Segons necessitat
23 Jun a designar Campionat de Catalunya Sub 16 (Final) Atletes clasificats
26 Jun Barcelona (Estadi Joan Serrahima) Critèrium Josep Campmany (4ª Jornada) Segons necessitat
03 Jul Barcelona (Estadi Joan Serrahima) Critèrium Josep Campmany (5ª Jornada) Segons necessitat
06 Jul Gijón Campionat d’Espanya Sub 16 Atletes amb mínima
10 Jul Barcelona (Estadi Joan Serrahima) Critèrium Josep Campmany (6ª Jornada) Segons necessitat
Calendari Grup T5, Sub 18 2019
Data Lloc Competició  Assistència Resultats
15 Dic Sabadell 1ª Jornada Control Sub 18 – Sub 20 Tot el grup Link
16 Dic Sabadell 1ª Jornada Control Absolut Segons necessitat Link
22 Dic Sabadell 2ª Jornada Control Sub 18 – Sub 20 Tot el grup Link
05 Gen Sabadell Campionat Catalunya de Clubs Sub-20 Atletes seleccionats Link
19 Gen Sabadell 3ª Jornada Control Sub 18 – Sub 20 Tot el grup Link
03 Feb Sabadell 4ª Jornada Control Sub 18 – Sub 20 Tot el grup Link
09 Feb Sabadell Control Sub 16 – Sub 18 Tot el grup Link
23 Feb Sabadell Campionat Catalunya Proves Combinades Sub.16-18 Atletes amb mínima
03 Mar Sabadell Campionat de Catalunya Sub 18 Pista Coberta Atletes amb mínima
09 Mar Valencia Campeonato de España Sub 18 Pista Coberta Atletes amb mínima
13 Abr a designar Control Sub 18 (1ª Jornada) Tot el grup
27 Abr Barcelona (Estadi Joan Serrahima) Control Sub 18 (2ª Jornada) Tot el grup
28 Abr Barcelona (Estadi Joan Serrahima) Control Sub 18 (3ª Jornada) Tot el grup
01 Mai a designar Campionat de Catalunya de clubs Sub 20 Atletes seleccionats
04 Mai a designar Control Sub 18 (4ª Jornada) Tot el grup
04 Mai a designar Campionat de Catalunya de Relleus Sub 18-20-23 Atletes seleccionats
11 Mai a designar Control Sub 18 (5ª Jornada) Tot el grup
12 Mai a designar Control Sub 18 (6ª Jornada) Tot el grup
25 Mai a designar Campionat de Catalunya Sub 18-20-23 Atletes clasificats
05 Jun Barcelona (Estadi Joan Serrahima) Critèrium Josep Campmany (1ª Jornada) Segons necessitat
12 Jun Barcelona (Estadi Joan Serrahima) Critèrium Josep Campmany (2ª Jornada) Segons necessitat
15 Jun Gavà (Estadi Municipal La Bòbila) Reunió de Velocitat de Gavà Segons necessitat
19 Jun Barcelona (Estadi Joan Serrahima) Critèrium Josep Campmany (3ª Jornada) Segons necessitat
22 Jun Castelló Campionat d’Espanya Sub 18 Atletes amb mínima
26 Jun Barcelona (Estadi Joan Serrahima) Critèrium Josep Campmany (4ª Jornada) Segons necessitat
03 Jul Barcelona (Estadi Joan Serrahima) Critèrium Josep Campmany (5ª Jornada) Segons necessitat
10 Jul Barcelona (Estadi Joan Serrahima) Critèrium Josep Campmany (6ª Jornada) Segons necessitat